אופטיקה אורביטה הוקמה בשנת 1976.

מאז ועד היום אופטיקה אורביטה היא חנות האופטיקה המובילה ברחובות בתחום האופנה והמקצועיות .

הידע, הניסיון, השירות המקצועי והיחס האישי מאפשר לצוות החנות לספק לכם את המוצרים האופטיים הטובים ביותר ולהעניק לכל אחד חוויית קנייה ושימוש מושלמים.

  • אופטיקה אורביטה מציעה מבחר עצום של משקפי ראייה, משקפי שמש ועדשות מגע,
  • באופטיקה אורביטה מתמחים בהתאמה מדויקת של עדשות לכל אחד באופן אישי בהתאם לצרכיו ולעיסוקו, המותאם  לצורכי הראייה שלו ולאורח החיים שלו.

צוות האופטיקה מבצע בדיקות ראייה, מתאים משקפיים ועדשות, כולל עדשות מגע, והכול במטרה לשמור על בריאות העין.

חנות משקפיים ברחובות

על קו התפר המדויק בין רמת מקוריות גבוהה ואמירה אישית בעיצוב לבין פרקטיות ושימושיות בעולם המשקפיים נמצאת אופטיקה אורביטה שמשמשת כבית החם של האופטיקה ברחובות כבר משנת 1976, מעל 30 שנה של ניסיון, אהבה לתחום, עבודה עם הקהל הנאמן ברחובות וסביבתה, אופטיקה אורביטה נמצאת עם היד על הדופק באופן קבוע מדי יום ומזהה מגמות בשוק המשקפיים ומתאימה את המלאי בחנות אליהם על מנת לתת לכלל הלקוחות את השירות הטוב ביותר והמוצרים העדכניים ביותר, יתרה מכך: אופטיקה אורביטה מכתיבה מגמות וקווי עיצוב חדשניים עבור קהל לקוחותיה ותמיד מנסה להעלות את הרף גבוה יותר, מעניין יותר וייחודי יותר אך בד בבד לשמור על מוצר פרקטי ויעיל עבור הלקוח, עיצוב שאינו בא על חשבון, אלא בנוסף.

הידע, הניסיון, החוויות שצברנו בתחום המשקפיים במהלך השנים וכמו כן השירות המקצועי והיחס המיוחד לכל לקוח ולקוח באשר הוא, מאפשרים לצוות החנות המקצועי והוותיק לספק לכם את המוצרים האופטיים המשובחים ביותר ולהעניק לכל קונה וקונה  חוויית קנייה ושימוש מושלמים.

 

אנחנו באופטיקה  אורביטה מציעים לכל לקוחותינו מבחר רחב ביותר של משקפי ראייה, משקפי שמש ועדשות מגע מכל הסוגים והדגמים המובילים בשוק.

באופטיקה אורביטה אנו מתמחים בזה למעלה משלושה עשורים בהתאמה ממוקדת של עדשות לכל לקוח ולקוח באופן אישי ובהתאם לצרכיו ולעיסוקו, המותאם  לצורכי הראייה שלו, לרצונות האישיים שלו  וכמובן לאורח החיים שלו.

צוות האופטיקה המנוסה מבצע בדיקות ראייה, מתאים משקפיים ועדשות, כולל עדשות מגע, והכול במטרה לשמור על בריאות העין.

 

סגירת תפריט
שינוי גודל גופנים
×
×

עגלת קניות